Category: DEFAULT

DEFAULT

O Ječmínkovi
O Ječmínkovi

 · Prázdniny roku patřily v Centru dramatické tvorby Televizního studia Ostrava natáčení pohádky O Ječmíí scénář napsal spisovatel Jan Jílek na motivy hanácké pověsti o králi, který se narodil prosté ženě na kraji obilného pole a svým lidem pak přinesl dobro a spravedlivou vládu. Jako v každé pohádce ani tentokrát nechybí zlá sudba a čarovná moc /5(32).

Pověst o Ječmínkovi zasazená do doby podstatně mladší, než jsem si to vždycky představovala. Zlá víla a krásná Marina, které jsou si typově dost podobné, takže člověk vlastně mladého knížete vcelku chápe, když to nevyšlo s jednou, tak tu ještě byla ta druhá a smutnou 52%(39).

Provided to YouTube by Catapult Reservatory, LLCO Ječminkovi · Hanácký mužský sbor RovinaDež sem já šil na Svaté Kopeček℗ Hanácký mužský sbor RovinaRele.

 · Informace o filmu na dka / pro d ti, Česká republika, , 61 žie: Milan CieslarHrají: Ester Geislerová, Petr V.

I ptal se zbožného starce, neví-li o jeho paní králové a synu Ječmínkovi. Vstal poustevník, a stanuv proti chropínskému pánu, přísně na něj hleděl jako soudce a prorocky k němu promluvil: "Pro své hříchy a viny nejsi hoden své ušlechtilé manželky a svého syna. Ten napraví, co jsi pokazil.


Ive Got My Love To Keep Me Warm - Ella Fitzgerald - Collection (CD) House - Various - Alternative Current (Vinyl, LP) Celebrate Alone - The Celebrated Workingman - Content
Published: Author: Comments: 1

1 Replies to "O Ječmínkovi"

  1.  · Ukázky z pohádky o Ječmínkovi () Nekopírujte prosím! Slouží pouze pro Informace o filmu na Poh dka / pro d ti, Česká republika, , 61 min. Režie: Mila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING